HİZMETLER

Tasarım Hizmetleri

Printtech deneyimli tasarım ekibi ile tasarımlarında fonksiyonellik, marka ayrışması, maliyet, kullanım ve bakım kolaylığı, montaj esnekliği ve çevreye duyarlılık gibi esasları göz önünde bulundurmaktadır.

Keşif ve Projelendirme

İlgili ölçümler yapıldıktan sonra, keşif ekibinden gelen bilgiler doğrultusunda ilgili markanın kurumsal standartlarına uygun teknik çizimler mühendislik ekiplerince projelendirilerek müşterinin beğeni ve onayına sunulmaktadır.

Proje Yönetimi

Müşteri talebinden tasarıma, ölçü keşfinden proje çizimine, üretimden lojistiğe, ve en sonunda montaj hizmetinin bitimine kadar geçen tüm süreçler ERP desteği ile ilgili proje planı kapsamında yönetilmektedir.

Üretim Hizmetleri

Sahip olduğumuz en son üretim teknolojileri ve deneyimli kadromuz ile müşterilerimizin marka standartlarına ve kurumsal değerlerine uygun hızlı, güvenilir ve kaliteli proje üretimi yapmaktayız.

Sevkiyat Hizmetleri

Proje standartlarına göre üretimi tamamlanmış ürünler kalite kontrolünden sonra ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilir. Yüklemesi yapılan ürünler uygulamanın yapılacağı satış noktasına hızlı ve hasarsız bir şekilde ulaştırılır.

Montaj Hizmetleri

Montaj noktasına sevkiyatı yapılan ürünlerin montajı işinin uzmanı, deneyimli ve özenli montaj ekipleri tarafından çevre güvenlik tedbirleri, uygun montaj süreçleri ve SEÇ-G kuralları çerçevesinde eksiksiz bir şekilde tamamlanır.

Servis ve Bakım Hizmetleri

Konusunda uzman Servis & Bakım ekipleri Türkiye genelindeki her bölgeye
oluşacak servis ve bakım ihtiyaçlarında 7/24 hizmet vermektedir.